Adresa 
Fakulta materiálově-technologická (FMT)
Katera materiálového inženýrství (636)
VŠB - Technická univerzita Ostrava
17. listopadu 15
708 33 Ostrava-Poruba

Pro jakýkoliv dotaz vyplňte formulář nebo můžete kontaktovat jednotlivé členy katedry

Osoba Telefon Adresa
prof. Ing. Vodárek Vlastimil, CSc. vlastimil.vodarek@vsb.cz +420 597 324 432
prof. Dr. Ing. Sojka Jaroslav jaroslav.sojka@vsb.cz +420 597 324 245
+420 597 329 166
Ing. Kraus Martin, Ph.D. martin.kraus@vsb.cz +420 597 323 299
Ing. Kalužová Pavla pavla.kaluzova@vsb.cz +420 597 321 224
Osoba Telefon Adresa
Brychtová Naděžda nadezda.brychtova@vsb.cz +420 597 324 249
doc. Ing. Bystrianský Jaroslav, CSc. jaroslav.bystriansky@vsb.cz +420 597 323 299
Ing. Dafan Huang huang.dafan.st@vsb.cz +420 597 329 408
Ing. Hlinka Josef, PhD. josef.hlinka@vsb.cz +420 597 324 199
doc. Ing. Jonšta Petr, Ph.D. petr.jonsta@vsb.cz +420 597 323 281
prof. Ing. Jonšta Zdeněk, CSc. zdenek.jonsta@vsb.cz +420 597 324 406
Ing. Kalová Martina martina.kalova@vsb.cz +420 597 324 115
+420 597 329 349
+420 597 329 350
Ing. Kalužová Pavla pavla.kaluzova@vsb.cz +420 597 321 224
Ing. Konečná Kateřina, Ph.D. katerina.konecna@vsb.cz +420 597 324 116
prof. RNDr. Koštial Pavol, Ph.D. pavel.kostial@vsb.cz +420 597 324 498
Ing. Kraus Martin, Ph.D. martin.kraus@vsb.cz +420 597 323 299
doc. Ing. Lasek Stanislav, Ph.D. stanislav.lasek@vsb.cz +420 597 325 205
Malá Ivana ivana.mala@vsb.cz +420 597 324 249
prof. Ing. Mazancová Eva, CSc. eva.mazancova@vsb.cz +420 597 324 409
Ing. Podepřelová Adéla adela.podeprelova@vsb.cz +420 597 329 396
Ing. Radkovská Taťána tatana.radkovska@vsb.cz +420 597 324 199
prof. Dr. Ing. Sojka Jaroslav jaroslav.sojka@vsb.cz +420 597 324 245
+420 597 329 166
prof. Ing. Strnadel Bohumír, DrSc. bohumir.strnadel@vsb.cz +420 597 325 207
Ing. Šípová Iva iva.sipova.st@vsb.cz +420 597 323 589
Ing. Váňová Petra, Ph.D. petra.vanova@vsb.cz +420 597 323 384
+420 597 329 166
prof. Ing. Vodárek Vlastimil, CSc. vlastimil.vodarek@vsb.cz +420 597 324 432
Ing. Volodarskaja Anastasia, Ph.D. anastasia.volodarskaja@vsb.cz +420 597 329 127
+420 597 329 128
+420 597 329 166
Ing. Wang Xiongjue xiongjue.wang@vsb.cz +420 597 329 318