Skok přes kůži 2018

Dne 14. prosince roku 2018 konal se slavný Skok přes kůži. V noře nová aula počínaje 17. hodinou vše vypuklo...

Tradiční Skok přes kůži se v letošním roce konal v pátek 14. 12. Slavnou sessi zahájila Slavná semestrika - děkanka Fakulty materiálově-technologické - Jana Dobrovská. Pod vedením Slavného vysokého a neomylného prezídia, za přítomnosti Slavných a vysokých adlátů, Slavných vysokých a čestných prezídií, Slavného a vysokého nadlišáka, Slavných kontrárií, Slavného kantora se svou smečkou a za doprovodu Slavných karmín se ze smrdutých fuxů a uměle navoněných fuxií skokem přes kůži stali slavní semestři a semestriky.

Děkujeme všem sponzorům, vzácným hostům a vedení Fakulty materiálově-technologické za podporu této jedinečné akce.

Vloženo: 17. 12. 2018
Kategorie:  Aktuality