Platnost příspěvku skončila 4. 6. 2019!

Den nanotechnologií na VŠB-TUO

4. 3. 2019 proběhl v aule VŠB-TUO již tradiční Den nanotechnologií.

Každé dva roky pořádá Centrum nanotechnologií při VŠB-TUO unikátní akci - Den nanotechnologií, který je určen nejen zájemcům o studium, tedy studentům středních škol, ale i široké veřejnosti. Letošní Den nanotechnologií se uskutečnil v pondělí 4. 3. 2019.

Program celého dne byl rozdělen do dvou částí - v té první si návštěvníci poslechli přednášku o nanotechnologiích, možných oblastech použití nanomateriálů včetně konkrétních aplikací a dále měli možnost vyslechnout přednášku o samotném studijním programu Nanotechnologie.

Druhá část programu byla zaměřena na praktické ukázky využití nanotechnologií - návštěvníci si tak mohli vyzkoušet práci na nejmodernějším vybavení, které se v Centru nanotechnologií používá jak během výzkumné činnosti, tak i během výuky.

Děkujeme všem návštěvníkům akce za perfektní atmosfétu, která provázela celé setkání a věříme, že se s některými z nich setkáme v příštím akademickém roce v našich "školních lavicích".

Pokud jste Den nanotechnologií nestihli a chtěli byste vědět víc, podívejte se na informace o tomto unikátním studijním programu!

A pokud už vás nanotechnologie uchvátily, neváhejte a podejte si elektronickou přihlášku! Termín podání přihlášek v prvním kole přijímacího řízení je jen do 31. 3. 2019!

Vloženo: 4. 3. 2019