Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2019!

Na výstavě Infotherma vystavovala i FMT VŠB-TUO

V lednu se na ostravském Výstavišti konal 26. ročník mezinárodní výstavy Infotherma, na které vystavovalo 345 vystavovatelů včetně některých pracovišť a fakult VŠB-TUO.

Výstava se tradičně věnovala vytápění, úsporám energií nebo smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů. Jejím duchovním otcem je doc. Ing. Zdeněk Toman, CSc., který za ní stojí už přes 25 let. Výstava má každoročně svůj doprovodný program, například v podobě přednášek. Aleně Bujakové, která ji pořádá, předala děkanka FMT prof. Ing. Jana Dobrovská CSc., dárek v podobě skleněného tupláku. Výstavy se zúčastnili i studenti univerzity, kteří odpovídali návštěvníkům z řad veřejnosti. Výstavu každoročně navštíví více než 20 000 lidí.

Text: Ing. Barbora Urbanovská, redaktorka útvaru Vztahy s veřejností

Foto: doc. Ing. Adéla Macháčková, Ph.D.

Vloženo: 11. 3. 2019