Exkurze pro studenty FMT

Hned dvě exkurze do specializovaných provozů zajistili pedagogové Katedry tváření materiálu a Katedry managementu kvality pro své studenty v rámci výuky.

V rámci první exkurze navštívili kluci z katedry tváření materiálu firmu Honeywell Aerospace Olomouc, kde se zabývají výrobou komponentů pro motory pro letecký průmysl technologií plošného tváření za studena.

Modernizaci tanků T-72, výrobu vysokozdvižných vozíků nebo 3D měřící zařízení při práci pak mohli vidět studenti katedry managementu kvality při odborné exkurzi ve společnosti VOP CZ, s.p. v Šenově u Nového Jičína.

Děkujeme touto cestou vedení a zástupcům obou společností za perfektní příležitost pro naše studenty zažít podmínky provozu na vlastní kůži.

Vloženo: 21. 5. 2019
Kategorie:  Aktuality