Platnost příspěvku skončila 6. 12. 2019!

Skok přes kůži

6. 12. 2019, 17:00 - 21:00
 Nová aula
Již v prosinci proběhne Slavný skok přes kůži Fakulty materiálově-technologické - slavnostní přijímaní nových členů do cechu hutnického.

Fakulta materiálově-technologická si dovoluje pozvati Vás na Slavný skok přes kůži, jenž konati se bude dne 6. prosince roku 2019 v noře Nová Aula VŠB-TUO.

Stanete se svědky, kterak ze smrdutých fuxů a uměle navoněných fuxií skokem přes kůži slavní semestři a semestriky se stanou.

Všeobecné veselí, zpěvy slavných karmín a sílení se pivní mastí započne hodinou 17.

Vstupenky na akci jsou k dispozici zdarma u Ivany Kroupové (ivana.kroupova@vsb.cz) nebo Maria Machů (mario.machu@vsb.cz) nejlépe po písemné domluvě.

Na Skoku přes kůži je pak pro vás připraveno pivo zdarma (alko i nealko, množství dle libosti) a po skoku samotném (cca 20:00) bude v bufetu auly podáváno teplé jídlo - rovněž v rámci vstupu zdarma. Na vás tedy je jen zabalit si dobrou náladu, udělat si žízeň a připravit hlasivky (zpěvníky dostanete na místě).

Tešíme se na vás!

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 20. 11. 2019
Kategorie:  Chystané akce
Kontaktní osoby:  Ing. Mario Machů, Ph.D.