Platnost příspěvku skončila 30. 5. 2021!

On-line přednáška prof. Jormy Imppoly, Seinajoki University of Applied Sciences

Přednáška na téma Logistics Sustainability Challenge.

Dne 15. 4. 2021 zorganizovala Katedra ekonomiky a managementu v průmyslu fakulty materiálově-technologické zvanou on-line přednášku předního evropského odborníka na logistiku a řízení dodavatelských řetězců prof. Jormy Imppoly z finské Seinajoki University of Applied Sciences. Prof. Imppola měl přednášku na téma Logistics Sustainability Challenge pro studenty dvou oborů fakulty: Ekonomika a management v průmyslu a Management kvality. V rámci své přednášky uvedl řadu zajímavých řešení pro dlouhodobě udržitelnou a environmentální dopravu, logistiku a řízení dodavatelských řetězců. Přednáška byla unikátní v tom, že probíhala ve spolupráci a pro studenty tří univerzit Seinajoki University of Applied Sciences, VŠB – Technické univerzity Ostrava a ŠKODA AUTO Vysoké školy.

Vloženo: 30. 4. 2021
Útvar: FMT - Fakulta materiálově-technologická