Platnost příspěvku skončila 5. 6. 2021!

Soutěž konstrukčního 3D modelování

FMT a Katedra materiálů a technologií pro automobily vyhlásila výherce soutěže konstrukčního 3D modelování

Katedra materiálů a technologií pro automobily 11.3.2021 vyhlásila soutěž konstrukčního 3D modelování pro mladé studenty středních škol. Soutěž byla dvoukolová a konala se on-line formou. Do prvního kola soutěže se přihlásilo 60 žáků středních škol.  Z odevzdaných prací bylo hodnotící komisí následně vybráno 12 studentů, kteří postoupili do druhého kola. Druhé kolo soutěže proběhlo 1.4. a hodnotící komise vybrala tři nejlepší práce v tomto pořadí:

1.            Tomáš Vacek – 3D tiskárna os společnosti Prusa

2.            Lukáš Hájek – iPad 10,2“

3.            Jiří Tomandl – 3D tiskárna ENDER 3

Předávání cen se uskutečnilo 20.4.2021 a 4.5.2021 za přítomnosti paní proděkanky pro studium prof. Ing. Kamily Janovské, Ph.D. a vedoucího Katedry materiálů a technologií pro automobily pana doc. Ing. Petra Tomčíka, Ph.D., jehož součástí byla i exkurze zaměřená na oblast vývojového cyklu sportovního vozu na Katedře materiálů a technologií pro automobily.

Celá akce samozřejmě probíhala v souladu s bezpečnostními nařízeními.

Vloženo: 10. 5. 2021
Útvar: FMT - Fakulta materiálově-technologická