Platnost příspěvku skončila 22. 11. 2021!

Podpora talentovaných studentů

Jste studentem bakalářského nebo navazujícího magisterského studia? Máte zájem o svůj obor a chcete se dále rozvíjet? Pak právě Vám je určený program péče o talentované studenty.

Fakulta materiálově-technologická vyhlašuje v návaznosti na projekt „Program péče o talentované studenty“ výběr studentů do programu Podpory talentovaných studentů (dále jen PTS), které je určeno pro studenty 2. ročníku bakalářského studia a 1. ročníku navazujícího magisterského studia, v prezenční formě studia.

Co nabízíme?

• Prohloubení znalostí v daném oboru studia;
  • odborné vedení mentorem, tj. akademickým pracovníkem fakulty;
  • možnost zapojení se do činnosti na projektech;
  • za aktivní účast v programu PTS přidělení mimořádného stipendia.

Zájemci o zapojení do tohoto programu musí do 1. 10. 2021 na adresu petr.lichy@vsb.cz zaslat motivační dopis, který bude obsahovat:

• stručné CV;
  • důvody, proč chce student být do programu zařazen;
  • event. předchozí aktivity studenta (např. soutěže, spolupráce na řešení projektů SGS aj., účast na akcích SVOČ apod., výjezd v rámci ERASMU nebo jiné formy mobility, spolupráce s průmyslem apod.).

Zájemci mohou být následně pozváni na osobní pohovor, jehož termín bude upřesněn (nejpozději do 4. 10. 2021). Student zde bude krátce prezentovat své dosavadní aktivity, např. studijní a pracovní stáže, účast na SVOČ, STOČ, řešení projektu SGS apod. a aktivity, o něž by student měl v programu péče zájem.

Vloženo: 22. 9. 2021