Platnost příspěvku skončila 19. 8. 2022!

Den otevřených dveří FMT pro budoucí studenty

18. 8. 2022, 9:00
 Fakulta materiálově-technologická
Den otevřených dveří FMT pro budoucí studenty
Budoucí studenty 1. ročníku zveme na den otevřených dveří fakulty materiálově-technologické.

Rádi bychom vás pozvali k návštěvě naší fakulty v rámci „Dne otevřených dveří FMT pro budoucí studenty 1. ročníku“, který se bude konat 18. 8. 2022 v 9.00. Budete mít možnost seznámit se s akademickým prostředním, nahlédnout do přednáškových místností a odborných učeben, laboratoří, menzy či navštívit vysokoškolské koleje. Představíme Vám stipendijní programy, které můžete v průběhu studia využívat. Seznámíme vás s mentory studijních programů a se spoustou dalších zajímavostí.

Pokud máte zájem o akci „Den otevřených dveří FMT pro budoucí studenty“, potvrďte prosím svou účast zde. Věříme, že připravený program a univerzitní atmosféra vás nadchne a utvrdí ve vašem rozhodnutí studovat na naší fakultě a stát se jejím úspěšným absolventem.

Těšíme se na setkání!

49.83372N; 18.163594E
Vloženo: 24. 5. 2022
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: FMT - Fakulta materiálově-technologická
Kontaktní osoby:  Ing. Klára Drobíková, Ph.D.