Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2023!

Návštěva profesora Richarda Comptona z Oxfordské univerzity na VŠB – Technické univerzitě Ostrava

Uznávaný celosvětový odborník na elektrochemii Profesor Richard Compton z Oxfordské univerzity navštívil VŠB-TUO.

Ve dnech 19. - 22. února 2023 mělo vedení VŠB – Technické univerzity Ostrava (VŠB-TUO) a zástupci Fakulty materiálově-technologické to potěšení hostit jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších vědců v oblasti elektrochemie. Profesor Compton z Oxfordské univerzity (Velká Británie) je autorem mnoha knih, publikací a patentových přihlášek. Jsme potěšeni a vděčni, že profesor Compton souhlasil s návštěvou naší univerzity a projednal s VŠB-TUO řadu témat a oblastí možné budoucí spolupráce.

Těšíme se, že se s profesorem Comptonem brzy opět setkáme!!!

Vloženo: 1. 3. 2023
Útvar: FMT - Fakulta materiálově-technologická