Technolog - výzkumník (ŽDB DRÁTOVNA a.s.)
30. 5. 2019
Pracovník řízení kvality; Technolog; Konstruktér (GEARWORKS Ostrava)
14. 5. 2019
GEARWORKS Ostrava je nová progresivní společnost, která se zabývá komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodových skříní, ozubených kol, věnců, zubových spojek, ale také kompletních pohonů do nejrůznějších odvětví průmyslu.
Vývojový konstruktér (MEDIN, a.s.)
2. 4. 2019
Hledáme nového kolegu nebo kolegyni pro pracovní pozici - Vývojový konstruktér - vývoj zdravotnických prostředků
Pracovní stáže pro studenty
27. 3. 2019
Společnost ŽDB Drátovna a.s. nabízí studentům navazujícího magisterského a doktorského studia pracovní stáže.
Trainee program – Management, Trainee program – Engineering (Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o.)
26. 3. 2019
My v HAO, v Hlubočkách, od roku 1951, navrhujeme, vyrábíme a opravujeme části motorů letadel, které denně přepravují miliony lidí po celém světě. Ve strojní výrobě patříme mezi špičku v leteckém průmyslu.
Stáž na oddělení materiálového a procesního inženýrství
Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o. nabízí studentům jedinečnou stáž
Stáž v metalografické laboratoři