Platnost příspěvku skončila 25. 1. 2019!

Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické

25. 1. 2019, 8:30 - 14:00
 aula VŠB-TUO
Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické
Přijďte 25. ledna 2019 na stánek FMT a ptejte se na vše, co vás zajímá.

Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické (FMT) proběhne v pátek 25. 1. 2019 v prostorách auly VŠB-TUO.

Navštivte jednotlivá stanoviště na stánku FMT v přízemí auly a vyberte si svůj směr:

• Studujte materiály!
  • Studujte technologie!
  • Studujte chemii a chraňte životní prostředí!
  • Studujte řízení a optimalizujte průmysl!

Kromě těchto stanovišt, kde se budete moci detailně seznámit s možnostmi studia na naší fakultě a nabízenými studijními programy na vás čeká mnoho dalších zážitků. Poznejte sladké tajemství nanovláken - dejte si s námi cukrovou vatu. Přijďte se podívat na naši ohňovou show - k vidění bude každou celou hodinu v amfiteátru auly. Staňte se novodobými alchymisty a vydejte se s námi po stopách dávných mudrců - za správně vyřešený kvíz vás odměna nemine. Můžete si u nás vyzkoušet práci na hrnčířském kruhu, vyfotit se s kamarády u fotostěny nebo si dát punč a jen tak posedět v chill out zóně.

V učebně NA3 bude od 9:20 probíhat každou hodinu krátká informativní přednáška o FMT.

Přijďte a přesvědčte se, že FMT je pro vás ta pravá.

Těšíme se na setkání!

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 14. 12. 2018
Kategorie:  Chystané akce
Kontaktní osoby:  doc. Ing. Ivana Lichá, Ph.D.