Platnost příspěvku skončila 5. 3. 2021!

Virtuální Den otevřených dveří

22. 2. 2021 - 5. 3. 2021
 Virtuální univerzitní aula
Tak to tady ještě nebylo! Dveře naší fakulty se vám otevřou na celých 12 dní - virtuálně...

Jménem Fakulty materiálově-technologické si vás dovolujeme pozvat na první ročník Virtuálních dnů otevřených dveří VŠB-TUO, na kterých samozřejmě nebude chybět ani virtuální stánek naší fakulty. Po dobu 12 dnů zde budeme prezentovat možnosti studia na FMT, naše jedinečné studijní programy, benefity studia a mnoho dalších zajímavých informací. Jedná se o unikátní akci, která je vytvořena za účelem možnosti "osobního" setkání i v dnešní komplikované době. Stačí se jen zaregistrovat, vybrat si podobu avatara a můžete se za námi vydat do prostoru virtuální univerzitní auly, projít si všechna stanoviště, chatovat s ostatními účastníky, zhlédnout zajímavá videa, využít virtuální prohlídky vybraných pracovišť nebo si přímo popovídat se zástupci fakulty.

Akce se bude konat ve dnech 22. 2. - 5. 3. 2021. Na stánku FMT budou přítomni naši zástupci každý den v době "konzultačních hodin", a to od 9:00 do 11:00 a dále od 14:00 do 17:00 hod.

Všechny důležité informace k akci naleznete ZDE.

Těšíme se na vás!

Vloženo: 19. 2. 2021