Trainee program Contipro

Firma Contipro nabízí Trainee program pro absolventy technických vysokých škol.

Contipro vyhlásilo další ročník programu Trainee. V současné době je otevřená registrace, zájemci se mohou hlásit až do 31. 5. 2024.

Program Trainee nabízí absolventům vysokoškolského studia s nejvýše jedním rokem praxe získání zkušeností z reálné vědecké praxe. Je vhodný pro absolventy přírodovědných nebo technických vysokých škol se zájmem o výzkum a vývoj například v oblasti tkáňového inženýrství, biotechnologií či nanotechnologií.

Aktuálně jsou vypsaná tato témata:

• Mezioborové technické činnosti při implementaci technologií do laboratorních, výzkumných a výrobních procesů
  • Interakce hyaluronanu s klíčovými receptory a proteiny
  • Vývoj metodiky pro sledování komplexů HA
  • Fotochemické modifikace oligosacharidů HA
  • Detekce HA komplexů v biologických vzorcích
  • Stanovení kyseliny hyaluronové a degradujících enzymů v chronické ráně
  • Optimalizace poloprovozní výroby derivátů HA
  • Zavedení a validace poloprovozní výroby zdravotnického prostředku

Do trainee programu se můžete přihlásit zasláním vašeho CV a motivačního dopisu skrze formulář na webu www.contipro.com. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2024.

Pro více informací se můžete obracet na Manažerku vzdělávacích programů Ing. Romanu Lipárovou, ; +420 467 070 395.

Contipro je česká biotechnologická společnost zaměřená primárně na výrobu kyseliny hyaluronové (HA) v maximální kvalitě a čistotě. Zabývá se také jejím dalším zpracováním, vývojem a výrobou přípravků z HA. Klade velký důraz na vlastní výzkum a vývoj, což dokládá 128 dosud registrovaných patentů a užitných vzorů. Disponuje špičkovými laboratořemi na více než 5400 m2 v moderním areálu v Dolní Dobrouči na Orlickoústecku. Soustředí se také na vzdělávání – vedle Trainee programu pro absolventy vysokých škol nabízí také přírodovědné semináře a výzkumné stáže FYBICH pro středoškolské studenty nebo Institut Contipro, v němž poskytuje vědeckovýzkumné stáže a vedení diplomových a disertačních prací pro studenty vysokých škol.

Vloženo: 26. 4. 2024