Platnost příspěvku skončila 10. 3. 2020!

Veletrh pracovních příležitostí kariéra+ se blíží!

10. 3. 2020, 9:00 - 15:00
 Aula VŠB-TUO
Veletrh pracovních příležitostí kariéra+ se blíží!
Kariérní centrum VŠB-TUO pro vás chystá 13. ročník největšího veletrhu pracovních příležitostí v Moravskoslezském kraji. Těšte se na více než 100 firem a nabitý program.

Veletrh pracovních příležitostí kariéra+

Potkejte na jednom místě zástupce firem z různých oborů a využijte šanci získat cenné kontakty, díky kterým se přiblížíte své vysněné práci, stáži či trainee programu. Přemýšlíte nad tématem své závěrečné práce? Domluvte si u některého stánku spolupráci s personalistou - u státnic rozhodně zabodujete.

REGISTRUJ se na novinku veletrhu SPEED DATING:

Rychlý nezávazný pracovní pohovor s vybranou firmou. Každý pohovor trvá maximálně 15 minut. Je to výborná příležitost, jak si ověřit svou schopnost sebeprodeje.

Registrace SPEED DATING

Velké i malé firmy neustále hledají perspektivní zaměstnance, kteří posunou jejich business dál. Přijďte 10. března 2020 do auly VŠB-TUO a udělejte správný krok ke své úspěšné kariéře.

Akce je určena pro studenty a zaměstnance VŠB-TUO a studenty Ostravské univerzity.

Více informací: www.karieraplus.cz

Těšíme se na vás!