Nejlepší studijní opora pro distanční výuku

Prorektorka pro studium ocenila pedagogy za přípravu studijních opor pro distanční výuku.

Paní prorektorka Ing. Zdeňka Chmelíková, Ph.D. vyhlásila soutěž o nejlepší studijní oporu pro distanční výuku. Chtěla tak ocenit práci, nápaditost a úsilí pedagogů při tvorbě studijních materiálů. V rámci Fakulty materiálově-technologické bylo do soutěže zasláno osm studijních opor, z nichž byly oceněny tyto tři:

1. místo: Ing. Ivana Kroupová, Ph.D., doc. Ing. Petr Lichý, Ph.D., Ing. Václav Merta, Ing. Taťána Radkovská, Ph.D., Ing. Filip Radkovský, Ph.D. Název studijní opory: Praktikum pro formovací a licí techniky.
  2. místo: Ing. David Vykydal, Ph.D., prof. Ing. Jaroslav Nenadál, CSc., Ing. Pavel Klaput, Ing. Eva Tylečková. Název studijní opory: Management kvality.
  3. místo: doc. Ing. Lenka Řeháčková, Ph.D., Ing. Silvie Rosypalová, Ph.D., Mgr. Vlastimil Novák, Ph.D. Název studijní opory: Fyzikální chemie I – vybrané kapitoly z termodynamiky.

Všem autorům srdečně blahopřejeme!

Vloženo: 25. 10. 2022
Útvar: FMT - Fakulta materiálově-technologická